Гора Праска 1.5л.

60.00ден

Категорија:

Опис

Гора соковите нудат неверојатно овошно освежување кое содржи витамини, хранлива вредност и течности кои се потребни за одржување на вашата хидратацијата. Овие сокови, освен што ја намалуваат жедта, имаат и имаат врвен вкус бидејќи се произведуваат со природната изворска Горска Вода. Гора Праска има 100% природен вкус на праска.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Гора Праска 1.5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *