Гора леден чај Лимон 1.5л.

40.00ден

Категорија:

Опис

Незаменлив дел од палетата на производи на брендот Гора се освежувачките ледени чаеви. Овие безалкохолни пијалоци се прават од билни екстракти без конзерванси и најквалитетната Горска вода. Освежителен вкус на лимон, збогатен со витамин Ц.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Гора леден чај Лимон 1.5л.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *