Битолско Млеко 10 витамини 2.8% 1л

55.00ден

Категорија:

Опис

Битолското трајно млеко е добиено од најквалитетно млеко од специјално избрани фарми. Богатството од протеини, витамини, калциум и други хранливи состојки претставува дневна доза здравје за вашиот организам!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Битолско Млеко 10 витамини 2.8% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *